У Хмельницькому на хабарі "погорів" працівник Держсанепідемслужби
Державний службовець вимагав і отримав від приватного підприємця 5 тисяч гривень за вирішення питання щодо виготовлення висновку про відповідність наявних приміщень, що використовуються підприємством, вимогам санітарних норм та правилам здійснення медичної практики.У Хмельницькому на хабарі "погорів" працівник Держсанепідемслужби
Державний службовець вимагав і отримав від приватного підприємця 5 тисяч гривень за вирішення питання щодо виготовлення висновку про відповідність наявних приміщень, що використовуються підприємством, вимогам санітарних норм та правилам здійснення медичної практики.
Працівники управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю затримали підозрюваного в робочому кабінеті під час отримання ним хабара.
Наразі фігуранту уже оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 \”Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою\” Кримінального кодексу України. Подібні дії караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення