У Хмельницькому на хабарі затримано майора ЗСУ
За укриття фактів розкрадання солдатом військового майна посадовець вимагав від нього неправомірну винагороду. Під час одержання частини хабара військового затримали на території частини.У Хмельницькому на хабарі затримано майора ЗСУ
У січні 2016 року до працівників Управління захисту економіки (УЗЕ) ГУНП у Хмельницькій області звернувся військовослужбовець. Він повідомив, що начальник окремого складу військової частини Збройних сил України вимагає від нього неправомірну вигоду у сумі 3 тисяч американських доларів. За цю суму майор не доповість керівництву про факти розкрадання військового майна.
За зібраними матеріалами УЗЕ військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
У рамках досудового розслідування правоохоронці задокументували отримання майором ЗСУ частини хабара у сумі 19 тисяч гривень, які він отримував від солдата протягом місяця.

У Хмельницькому на хабарі затримано майора ЗСУ

14 березня працівники УЗЕ Національної поліції, військової прокуратури Хмельницького гарнізону Західного регіону та відділу внутрішньої безпеки Служби безпеки та групи швидкого реагування ГУНП у Хмельницькій області затримали посадовця на території військової частини.
За укриття фактів правопорушення та мовчання керівник отримав від колеги частину хабара у сумі 17 тисяч гривень.
Загальна сума отриманої начальником Хмельницького окремого складу військової частини Збройних сил України неправомірної вигоди склала 36 тисяч гривень.
Наразі посадовця затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.
Під час досудового розслідування працівники військової прокуратури нададуть правову оцінку всім особам, причетних до скоєння кримінальних правопорушень, йдеться у повідомленні департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього