У Хмельницькому на лічильники тепла виділили два мільйони
До початку опалювального сезону в усіх багатоповерхівках Хмельницького вони мають бути встановлені.У Хмельницькому на лічильники тепла виділили два мільйони
До початку опалювального сезону в усіх багатоповерхівках Хмельницького вони мають бути встановлені.
Таке доручення дав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. На разі працівники МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» та КП «Південно-Західні тепломережі» визначають будинки, в яких відсутні прилади обліку теплової енергії, та проводять роботи з їх встановлення. Від початку року теплопостачальними підприємствами за бюджетні кошти уже придбано і встановлено 16 та 6 лічильників відповідно.
Для забезпечення стовідсоткового оснащення житлових будинків міста засобами обліку теплової енергії МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» необхідно встановити ще 111, а КП «Південно-Західні тепломережі» – 19 лічильників.
Роботи обіцяють завершити до початку нового опалювального сезону. Встановлення будинкових приладів обліку тепла дасть можливість для тих хмельницьких родин, які їх не мали до цього часу, суттєво економити при сплаті за обігрів своїх домівок вже наступної зими, повідомляє сайт міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього