У Хмельницькому на Марші миру довше піарилися, аніж молилися за загиблими
Учора понад півтори тисячі хмельничан вийшли на Майдан Незалежності, аби приєднатися до Всеукраїнського маршу миру, приуроченого до пам’яті розстріляних мирних пасажирів автобуса під ВолновахоюУ Хмельницькому на Марші миру довше піарилися, аніж молилися за загиблими
Учора понад півтори тисячі хмельничан вийшли на Майдан Незалежності, аби приєднатися до Всеукраїнського маршу миру, приуроченого до пам’яті розстріляних мирних пасажирів автобуса під Волновахою.

Захід розпочався з мітингу на Майдані Незалежності, який був розрахований на півгодини, але розтягнувся на добрих півтори. Ще б пак – політики відчули можливість «пропіаритися» перед значною кількістю городян. Бажаючих узяти мікрофон до рук було, хоч греблю гати. Виконуючий обов’язки голови Хмелницької ОДА Олександр Симчишин згадав, мабуть, викладацьку кафедру, тому добрячих півгодини читав лекцію з історії України. Далі мікрофон пішов по руках, адже «пропіаритися» захотіли всі. У той час хмельничани, які уже добрячи померзли, стали розходитися. Від порожніх балачок і так всі стомилися.

Врешті-решт, під завісу мітингу, політики нарешті згадали, для чого власне зібралися, і запропонували прийняти дві резолюції зібрання – до світової спільноти та до влади України. У першій лідерів світової політики попросили визнати так звані ДНР та ЛНР терористичними угрупованнями, а Росію – країною, яка підтримує тероризм. Від керівництва ж України вимагали докласти більше зусиль для захисту держави, озброїти армію сучасною технікою і чомусь у цю ж «військово-патріотичну» резолюцію всунули економічний пункт про встановлення в Україні справедливого оподаткування.
У Хмельницькому на Марші миру довше піарилися, аніж молилися за загиблими
У Хмельницькому на Марші миру довше піарилися, аніж молилися за загиблими

Після цього було сформовано колону, яка пройшла маршем по вулицях Кам’янецькій та Проскурівській до пам’ятника «Ангелу Скорботи». Там їх уже більше години чекали священики різних конфесій, аби відправити молебень за загиблими. Молилися за мир в Україні та усіх, хто загинув за її волю, набагато менше часу, аніж мітингували на Майдані. За півгодини усі стали розійшлися, залишаючи по собі на згадку хіба що квіти та запалені лампадки біля Ангела, який постав у скорботі…

На Хмельниччині до Всеукраїнської акції «Я – Волноваха» приєдналися чи не усі міста та містечка. Хода пам’яті, у якій взяли участь більше тисячі городян, пройшла центральними вулицями Кам’янця-Подільського. Згадували убитих під Волновахою і в Дунаївцях, Славуті, Нетішені, Шепетівці та Старокостянтинові.

У Хмельницькому на Марші миру довше піарилися, аніж молилися за загиблими
У Хмельницькому на Марші миру довше піарилися, аніж молилися за загиблими

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього