У Хмельницькому на один "шанхай" стало менше
Розпочав нове життя старий ринок, що біля ТЦ «Ріко».У Хмельницькому на один "шанхай" стало менше
Заступник хмельницького міського голови Володимир Гончарук написав на своїй сторінці у Фейсбук про відвідини колишнього вуличного ринку біля торговельного центру \”Ріко\”: \”Сьогодні відвідував територію навколо ринку \”Приватна справа\”, що на розі вулиць Панаса Мирного та Проспекту Миру…
Усім підприємцям, які відмовилися продовжити свою діяльність в новому ринку, було запропоновано альтернативне місце на ринку \”Ранковий\” (Камянецький переїзд). Старі МАФи демонтували\”.
За словами заступника мера,біля ринку зі сторони Проспекту Миру проведений благоустрій, тротуар облаштований плиткою. Зі сторони вулиці Панаса Мирного благоустрій території проведе забудовник прилеглої ділянки.
\”Не дивлячись на звинувачення, в тому числі, в мій бік, ще на один \”шанхай\” в місті стало менше. Сподіваюсь, що цю справу хмельничани оцінять, а наше місто буде ставати ще кращим\”\”, – пише чиновник.
Також як зазначається у дописі Володимира Гончарука, з керівництвом ринку погодили встановлення прилавків для осіб, що торгують городиною (для попередження стихійній торгівлі, що знову зявляється в цьому мікрорайоні) та кондиціонерів всередині ринку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього