У Хмельницькому на полігоні МНС виросте новий житловий квартал
10 гектарів навчального полігону МНСників у Хмельницькому перетворяться в житлову забудову. Змінити цільове призначення цій площі із «земель навчальних закладів» на «землі житлової забудови» стало можливим завдяки рішенню депутатів Хмельницької міської ради, до яких із таким проханням попередньо звернулися чиновники від МНС.У Хмельницькому на полігоні МНС виросте новий житловий квартал
10 гектарів навчального полігону МНСників у Хмельницькому перетворяться в житлову забудову. Змінити цільове призначення цій площі із «земель навчальних закладів» на «землі житлової забудови» стало можливим завдяки рішенню депутатів Хмельницької міської ради, до яких із таким проханням попередньо звернулися чиновники від МНС.

Потреба у зміні цільового призначення землі була аргументована тим, що відомство побудує на цій ділянці житло для своїх працівників, чим зменшить навантаження на пільгову чергу на квартири в місті.

Водночас не виключено, що на 10-ти гектарах новоутвореної площі для можливості житлової багатоквартирної забудови знайдеться місце не лише для сумлінних борців-мнсників, а й для будівельних фірм-субпідрядників із числа міських депутатів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього