У Хмельницькому і надалі спостерігається бебі-бум
Хмельницький – одне з небагатьох міст України, де зберігається стала тенденція природного приросту населення. Протягом останніх років спостерігається стабільна перевага показників народжуваності над смертністю та реєстрації шлюбів над кількістю розлучень. За інформацією відділу державної реєстрації актів цивільного стану Хмельницького міськрайонного управління юстиції протягом І півріччя 2015 року в обласному центрі зареєстрований 1745 новонароджений хмельничанин.У Хмельницькому і надалі спостерігається бебі-бум
Хмельницький – одне з небагатьох міст України, де зберігається стала тенденція природного приросту населення. Протягом останніх років спостерігається стабільна перевага показників народжуваності над смертністю та реєстрації шлюбів над кількістю розлучень. За інформацією відділу державної реєстрації актів цивільного стану Хмельницького міськрайонного управління юстиції протягом І півріччя 2015 року в обласному центрі зареєстрований 1745 новонароджений хмельничанин.

За цей же період в Хмельницькому РАЦСі зареєстровано 1040 шлюбів. Розлучень за перше півріччя цього року було у 7 разів менше, ніж шлюбів: розірвали стосунки 146 пар хмельничан.

На жаль, за перших 6 місяців 2015 року відділом державної реєстрації актів цивільного стану по місту Хмельницькому зареєстровано 1 446 смертей.

Також реєстраційною службою узаконено 6 благодійних організацій та 39 громадських. Крім того зареєстровано 5 самостійних професійних спілок та 12 структурних утворень політичних партій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього