У Хмельницькому нагородили Героїв власною відзнакою
Почесною відзнакою Хмельницької міської ради \”Мужність і відвага\” нагородять 22 полеглих за Україну хмельничан, чоловіків та жінок, які проявили виняткову мужність, героїзм та відвагу під час Революції Гідності, захисту кордонів України та її територіальної цілісності та віддали життя за Вітчизну.У Хмельницькому нагородили Героїв власною відзнакою
Почесною відзнакою Хмельницької міської ради \”Мужність і відвага\” нагородять 22 полеглих за Україну хмельничан, чоловіків та жінок, які проявили виняткову мужність, героїзм та відвагу під час Революції Гідності, захисту кордонів України та її територіальної цілісності та віддали життя за Вітчизну.
Таке рішення сьогодні, 16 березня, прийняли депутати міської ради.

\”Двадцять двоє патріотів, що віддали життя за мир у нашій країні – справжній приклад мужності та відваги для всіх нас, – каже міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. – Нагороду ми урочисто вручимо родинам героїв орієнтовно наприкінці березня. Також передбачаємо кошти на грошову винагороду\”.

Родини загиблих під час Революції Гідності та війни на Сході України разом із відзнаками отримають фінансову підтримку в розмірі 10 мінімальних заробітних плат. На це передбачені кошти у бюджеті міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього