У Хмельницькому навпроти залізничного вокзалу палав будинок
9 квітня близько о пів на дев’яту годину вечора виникла пожежа в приватному житловому будинку на вул.Шевченко, 81 в обласному центрі. Зателефонував власник поряд розташованого магазину, який побачив полум’я на даху будівлі.У Хмельницькому навпроти залізничного вокзалу палав будинок
9 квітня близько о пів на дев’яту годину вечора виникла пожежа в приватному житловому будинку на вул.Шевченко, 81 в обласному центрі. Зателефонував власник поряд розташованого магазину, який побачив полум’я на даху будівлі.

До місця оперативно прибув черговий караул 2-ї державної пожежно-рятувальної частини, які встановили, що полум’ям охоплено більша частину покриття житлового будинку, є загроза розповсюдження вогню на поряд розташовані два магазини. У складі двох ланок газодимозахисної служби вогнеборці приступили до гасіння пожежі.

Через швидке розповсюдження вогню внаслідок пориву сильного вітру та необхідність здійснювати захист поряд розташованих магазинів гасіння пожежі ускладнювалось, відтак було прийнято рішення про виклик додаткових сил та засобі 1-ї та 37-ї державних пожежно-рятувальних частин. Спільними зусиллями пожежу площею 80 кв.м було локалізовано та ліквідовано. Вогнем знищено покриття будинку.

Як повідомляє ГУ ДСНС України у Хмельницький області, нещасних випадків на пожежі не було.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього