У Хмельницькому не буде безкоштовних лічильників
У \”Хмельницькгаз\” кажуть: грошей може не вистачити.У Хмельницькому не буде безкоштовних лічильників
До 1 січня 2018 року ПАТ «Хмельницькгаз» має забезпечити безкоштовними газовими лічильниками 50 тисяч абонентів області. Зробити вони це мають в рамках інвестпрограми та Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу». Для цього потрібно щорічно виділяти більше 25 мільйонів гривень, переконують в установі. І додають, що у зв’язку зі значним скороченням обсягів транспортування газу та недофінансування, компанії потрібно додатково 18,9 мільйонів гривень на виконання робіт, придбання та установку лічильників.

«Газовики» кажуть, що вартість природного газу зросла для населення на 60% і для підприємств на 90%, а ціна на транспортування лише на 15%.

«Якщо найближчим часом Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, не затвердить нові, економічно обгрунтовані тарифи на транспортування і постачання, то ПАТ «Хмельницькгаз» не зможе в повному обсязі виконати взяті на себе зобов’язання перед споживачами, зокрема, у такому життєвоважливому питанні як забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання Хмельниччини», – попереджають на підприємстві.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього