У Хмельницькому неповнолітню ошукали на 12 тисяч гривень
17-річна дівчина навіть не подумала, що миловидна вагітна блондинка може бути злодійкою.У Хмельницькому неповнолітню ошукали на 12 тисяч гривень
17-річна дівчина навіть не подумала, що миловидна вагітна блондинка може бути злодійкою, повідомляють у прес-службі УМВС України в Хмельницькій області.
До потерпілої серед вулиці підійшла незнайомка і сказала, що на її сім’ю наведено порчу, але вона може допомогти. Зняття прокляття обійшлось дівчині у 12 тисяч гривень — вона віддала шахрайці золоті вироби, мобільний телефон і 1,5 тисячі гривень готівкою.
— Схема стандартна: незнайомка спершу розпитала дівчину, чи вона часом не віруюча (бо глибоко віруючі люди ніколи не вдаватимуться до послуг пророчиць), а далі заморочила голову дитині розповідями про екстрасенсів та погану енергетику, — розповідає начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Сергій Цимбалюк. — Згодом до шахрайки приєдналася начебто її постійна клієнтка, яка підтвердила «професійні здібності» ворожки. Крокуючи до будинку потерпілої, зловмисниці детально розповіли довірливій дитині, що потрібно зробити, аби очистити її ауру.
Дівчина винесла з дому гроші та цінні речі і передала їх шахрайкам, після чого вони наказали їй зачекати на лавочці, поки вони проводитимуть процес «очищення». Отямилась дитина лише з часом, так і не дочекавшись ні речей, ні ворожки.
По факту шахрайських дій правоохоронці відкрили кримінальне провадження і наразі займаються пошуком зловмисниць.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього