У Хмельницькому нетверезий підполковник взяв клумбу "на таран"
Чоловік збив квітник, проте не спантеличився. Проїхав кілька метрів, зупинився… і рушив далі.У Хмельницькому нетверезий підполковник взяв клумбу "на таран"
Чоловік збив квітник, проте не спантеличився. Проїхав кілька метрів, зупинився… і рушив далі. Певно, якби не випадкові перехожі, які відразу ж викликали \”копів\”, їхав би з живим куточком на капоті ще довго.

Мало того, що він у нетверезому стані проїхався пішохідною вулицею, то ще й на пасажирському сидінні була його неповнолітня донька. Такий інцидент не залишився непоміченим – у соцмережах розгорнулася справжня війна коментарів: подоляни почали обвинувачувати поліцію. Проте, головний полісмен області на Фейсбук відхрестився: жодного стосунку до правоохоронців водій немає. Він і справді підполковник, але фельд’єгерської служби.

Тож, їхній обов’язок – тримати язик за зубами та не викликати жодних підозр. Втім, протаранити клумбу без зайвого галасу підполковнику не вдалося. Його піймали на гарячому! Але без бою не здався: держслужбовець чинив опір полісменам та навідріз відмовився пройти тест на вміст алкоголю в крові. Проте такі дії правопорушника говорять самі за себе.

Отож, якщо підтвердиться, що фельд’єгер був напідпитку, проти нього буде порушена справа за статтею 130 КпАП України – керування транспортним засобом у нетверезому стані. А от за злісну непокору справу відкриють однозначно.

Детальніше дивіться у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього