У Хмельницькому невідомий підкинув до багатоповерхівки предмет, схожий на вибухівку
Підозрілу коробку з прикріпленою до неї дивною запискою поруч з під’їздом багатоповерхівки по вулиці Зарічанській у Хмельницькому виявили місцеві мешканці.У Хмельницькому невідомий підкинув до багатоповерхівки предмет, схожий на вибухівку
Підозрілу коробку з прикріпленою до неї дивною запискою поруч з під’їздом багатоповерхівки по вулиці Зарічанській у Хмельницькому виявили місцеві мешканці. Про знахідку люди одразу повідомили до міського відділку міліції.

За повідомленням УМВС України в Хмельницькій області – на місце події прибула слідчо-оперативна група, фахівці-вибухотехніки та представники інших екстрених служб. Прилеглу до будинку територію очепили працівники міліції, мешканців евакуювали.

Після огляду пакунка працівники вибухо-технічної служби науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Хмельницькій області знищили його на місці події за допомогою спеціального обладнання. Залишки направили на експертизу, яка дозволить з’ясувати, чи містилися у коробці якісь вибухонебезпечні речовини. На даний момент загрози життю та здоров’ю громадян немає.
У Хмельницькому невідомий підкинув до багатоповерхівки предмет, схожий на вибухівку
У записці, прикріпленій до пакунка, містилися дивні, малозрозумілі погрози. Зокрема, її автор попереджав когось, що міліція не допоможе, а при спробі викинути чи самотужки розмінувати коробку будинок зірветься.
На місці події на даний момент продовжує працювати слідчо-оперативна група міліції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього