Маленькі хмельничани встановлюватимуть свої перші рекорди у найменших в світі перегонах, а матері годуватимуть груддю малюків просто неба. Конкурс «Перегонів повзунів» відбудеться 10 серпня у сквері Тараса Шевченка. Початок о 17:00

У Хмельницькому оберуть найшвидшого малюкаМаленькі хмельничани встановлюватимуть свої перші рекорди у найменших в світі перегонах, а матері годуватимуть груддю малюків просто неба. Конкурс «Перегонів повзунів» відбудеться 10 серпня у сквері Тараса Шевченка. Початок о 17:00.

У Хмельницькому оберуть найшвидшого малюка

Всесвітній тиждень грудного вигодовування проводиться з 1-7 серпня більш ніж в 170 країнах. Для стимулювання грудного вигодовування і поліпшення здоров\’я дітей в усьому світі.
Для популяризації грудного вигодовування у Хмельницькому вже втретє відбудеться 3-й «Диво-фестиваль Усвідомленого батьківства». З кожним роком матерів, які хочуть показати вправність своїх малюків, все більше. Минулого року у конкурсі брали участь 25 учасників, позаминулого – 16. За словами організаторів свята, молоді сім’ї та майбутні матусі зможуть обмінятися досвідом та поділитися гарними емоціями.
– Мами зможуть поділитися своїми емоціями, радостями. Сьогодні, як ніколи, гарний настрій та позитив потрібні людям, – каже організатор свята Марина Маліновська. – Не зважаючи на важку ситуацію в країні, ми стараємося показати те, що життя не зупинилося, дітки народжуються.
На святі сумувати ніхто не буде. Для усіх учасників проведуть майстер-класи з сальси. Усім учасникам вручать подарунки, переможці отримають головні призи конкурсу.
Реєстрація учасників за тел. 72-61-65, або (097) 327-80-66

У Хмельницькому оберуть найшвидшого малюка

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту