У Хмельницькому обговорили підготовку водіїв
Акцент зробили на дотриманні законодавства, недопущенні корупційних проявів.У Хмельницькому обговорили підготовку водіїв
З метою обговорення актуальних питань керівники структурних підрозділів РСЦ МВС в Хмельницькій області провели \”круглі столи\” з директорами навчальних закладів області різних форм власності, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.
В ході зустрічі присутні мали змогу обговорити процес якісної підготовки документів, які передбачені державною акредитацією закладів що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів та атестації їх спеціалістів, підвищення якості підготовки водіїв, підтримання матеріально-технічної бази в належному стані, наголошувалось і на дотримані у відповідності до нормативних документів майданчиків для навчання з початкового керування транспортними засобами.
В ході зустрічі акцентувалась увага на неухильному дотриманні законодавства, недопущенні корупційних проявів. Підняті питання, які виносились на розгляд, перебувають на постійному контролі ГСЦ МВС України та РСЦ МВС Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення