У Хмельницькому обговорили проблеми нового навчального року
Кілька місяців тому таке зібрання провели вперше, уже тоді домовилися – подібні зустрічі стануть традицією.У Хмельницькому обговорили проблеми нового навчального року
Кілька місяців тому таке зібрання провели вперше, уже тоді домовилися – подібні зустрічі стануть традицією. Говорити було про що, адже новацій у галузі освіти Хмельницького цьогоріч багато.

Вперше міські школи розпочали свою роботу без так званих \”батьківських внесків\”. З бюджету міста виділили по 100 гривень на кожного учня, щоб раз і назавжди зняти тему потреби у збиранні додаткових коштів. За перший тиждень навчального року до міської ради не надійшло жодної скарги чи інформації про те, що у якомусь із закладів додатково збирають кошти на потреби школи.

У Хмельницькому обговорили проблеми нового навчального року

Нелегким цьогоріч був процес придбання підручників. Вперше за рішенням Міністерства освіти цим мала займатися кожна школа окремо. У результаті через велике навантаження видавництва не встигають впоратися із обсягами замовлень і затягують доставку підручників на місяць-два.

А от обсягами придбаного за кошти бюджету спортивного приладдя директори шкіл задоволені. Далі попросили розглянути можливість оновлення інструментів у майстернях з трудового навчання.

Задоволені директори шкіл і закупленими за кошти казни мультимедійними комплексами, технікою тощо. За якістю нових парт та стільців для учнів будуть спостерігати.

Цьогоріч всі придбання школи здійснюють через систему \”ProZorro\”. Багатьох бухгалтерів працювати з нею треба вчити. Саме тому керівники навчальних закладів просили організувати такий тренінг для своїх підлеглих.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього