У Хмельницькому обговорили валютні кредити
До міського голови Олександра Симчишина звернулися члени громадської організації «Кредитний майдан Хмельницького», доведені до відчаю через неспроможність виплатити банкам свої позики у валюті.У Хмельницькому обговорили валютні кредити
Члени громадської організації «Кредитний майдан Хмельницького», доведені до відчаю через неспроможність виплатити банкам свої позики у валюті звернулися по допомогу до міського голови Олександра Симчишина. Просили, аби очільник міста посприяв у пришвидшенні введення в дію Закону України “Про реструктуризацію зобов\’язань громадян України за споживчими кредитами в іноземній валюті”. Олександр Симчишин пообіцяв організувати «круглий стіл» за участю влади міста, представників Державної виконавчої служби, органів поліції, засобів масової інформації та учасників «Кредитного майдану».
Вчора він відбувся під головуванням заступника міського голови Володимира Гончарука, повідомляє сайт Хмельницької міської ради.
Майданівці стверджують, що банкіри погрожують викинути людей на вулицю – і цим змушують останніх захищатися у будь-який спосіб. Члени громадської організації «Кредитний майдан», яка об’єднала більше сотні постраждалих внаслідок валютної нестабільності в державі, наразі відстоюють права таких родин. Одна з них – сім’я хмельничан Ількових, яка отримала в кредит 53 тисячі доларів США. Через кількаразове подорожчання американської валюти розрахуватися не спроможні. Банк подав до суду, а виконавча служба приступила до виконання рішення. Родину, у якій проживає жінка – інвалід ІІ групи з онукою і двома малолітніми дітьми, виселяють на вулицю…
Під час круглого столу його учасники обговорили ситуацію, що склалася. Працівники національної поліції пообіцяли детально вивчити справу та фінансові документи хмельницької родини, яка опинилися під загрозою втрати житла.
Підсумовуючи засідання, заступник міського голови Володимир Гончарук зауважив, що це проблема не лише міста Хмельницького, і органи місцевого самоврядування не мають впливу на Верховну Раду України, але міська влада зі свого боку робитиме все від неї залежне, щоб згладити ситуацію.
Володимир Гончарук запропонував учасникам «Кредитного майдану» сформувати свої вимоги у вигляді звернення до Президента і Верховної Ради України, яке буде розглянуте на черговій сесії міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього