У Хмельницькому обікрали недобудовану церкву
Злодій, який раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки, знав, що церква поки що не охороняється, тож і зважився на злочинУ Хмельницькому обікрали недобудовану церкву
Оскільки в храмі ще тривали будівельні роботи, то цінних ікон та оздоблення там не було. Але крадій знайшов не менш вартісні речі — котел для обігріву приміщення та електроінструменти.
Злодій, який раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки, знав, що церква поки що не охороняється, тож і зважився на злочин. «Трофеєм» раніше судимого 29-річного хмельничанина став котел для обігріву побутових приміщень та електроінструменти.
Хоч церква і недобудована, але все ж діяла, і прихожани щонеділі та на великі свята приходили до храму. З настанням холодів подальше проведення богослужінь опинилось під загрозою. Але працівники Хмельницького міського відділу міліції оперативно розкрили злочин та затримали злодія. Викрадені речі вилучені та повернуті у власність церкви.
Дії підозрюваного кваліфіковано за ч.3 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього