У Хмельницькому обрали кращого бібліотекаря

У Хмельницькому обрали кращого бібліотекаря
Днями в центральній бібліотеці міської централізованої бібліотечної системи відбувся конкурс професійної майстерності серед бібліотечної молоді «Я – Сучасний бібліотекар».У Хмельницькому обрали кращого бібліотекаря
Днями в центральній бібліотеці міської централізованої бібліотечної системи відбувся конкурс професійної майстерності серед бібліотечної молоді «Я – Сучасний бібліотекар». Між собою змагалися шість бібліотекарів, повідомляють на сайті міської ради.
«Сучасний бібліотекар повинен уміти все: бути фахівцем з інформаційних технологій, культурологом, піарщиком, літератором, дизайнером, деколи психологом, не кажучи вже про функцію масовика-витівника», – поділилася своїми думками організатор та ведуча конкурсу Світлана Сінькова.
У ході конкурсної програми, яка складалася із п’яти конкурсів, компетентним журі було визначено переможців у п’яти номінаціях:
«Леді-промоушен» – Мар’яну Семенюк, бібліотекаря бібліотеки-філії №15, яка за 30 секунд переконала спонсора матеріально підтримати бібліотеку;alt
«Літературного PR-агента» – Юлію Ящук, бібліотекаря бібліотеки-філії №10, яка найкраще розрекламувала українську сучасну книгу;
«Фею Муві-мейкера» – Вікторію Мітрофанову, бібліотекаря бібліотеки-філії №4, чий відеоролик про сучасну бібліотеку справив незабутнє враження на журі та гостей залу;
«Лідера креативу» – Наталію Григорович, бібліотекаря бібліотеки-філії №12, яка вдало презентувала себе, як бібліотекаря;
«Леді бібліографії» – Юлію Гриб, бібліотекаря бібліотеки-філії №14 за найбільш професійно складений бібліографічний опис.
Усі разом визначали «Бібліосимпатію», нею стала Мар’яна Семенюк.
Усі учасниці були креативними, продемонстували знання з інформаційних технологій, яких набули у Школі сучасного бібліотекаря.
У Хмельницькому обрали кращого бібліотекаря
Звання ж «Сучасного бібліотекаря» у чесній боротьбі заслужила головний бібліотекар центральної бібліотеки Ірина Довгалюк, яка проникливим виконанням віршів Ліни Костенко розчулила всіх присутніх. Вона отримала подарунки та бібліотечну корону від голови журі Світлани Прокопенко, головного спеціаліста управління культури і туризму.
«Я завжди стараюся бути уважною, тактовною, стриманою до кожного читача, задовольнити його запити, допомогти у виборі літератури та пошуку інформації», – поділилася своїми враженнями від власної професії переможниця Ірина Довгалюк.
Неменш цікавою була виставка «Умілі руки бібліотекаря», яка порадувала присутніх творчими роботами, виконаними у найрізноманітніших техніках: вази, декупаж, ляльки-мотанки, а також вишиті картини та рушники.

Залишити відповідь