У Хмельницькому оголошено місяць "генерального прибирання".
Від 5 березня до 5 квітня в обласному центрі буде проводитись місячник санітарної очистки та благоустрою міста.
У Хмельницькому оголошено місяць "генерального прибирання".
Від 5 березня до 5 квітня в обласному центрі буде проводитись місячник санітарної очистки та благоустрою міста. Розпорядження про це підписав виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський – повідомляють на сайті Хмельницької міської ради.
Традиційно навесні місячник оголошується з метою покращення санітарного стану міста після зими, проведення Дня довкілля і підготовки до Великодня.
Відповідним розпорядженням виконуючий обов’язки міського голови доручив керівникам комунальних підприємств, установ та організацій міста та рекомендував керівникам підприємств, установ та організацій інших форм власності провести санітарну очистку та благоустрій прилеглих, закріплених за ними територій з вивезенням сміття на міський полігон твердих побутових відходів.
Комунальним підприємствам під час проведення місячника належить відновити місця розриття проїжджих частин вулиць, тротуарів, провести підсів трави на зелених зонах та посадку молодих дерев.
Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів доручено рекомендувати розповсюджувачам зовнішньої реклами привести рекламоносії у відповідність до вимог Закону України “Про рекламу”.
Комунальному підприємству \”Міськсвітло\”, Хмельницькому міському району електромереж, комунальному підприємству \”Електротранс\” необхідно очистити опори від об’яв.
Головам комітетів самоорганізації населення в період місячника належить організувати прибирання територій у приватному секторі мікрорайонів Лезневе, Книжківці, Ружична, Гречани.
Головам квартальних комітетів доручено організувати прибирання у приватному секторі.
Комунальне підприємство \”Спецкомунтранс\” у період проведення місячника виконуючий обов’язки міського голови зобов’язав приймати сміття від комунальних підприємств та житлово-експлуатаційних контор на полігоні твердих побутових відходів безкоштовно.
Запрошуємо хмельничан активно долучатися до прибирання міста – нашого спільного дому.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення