У Хмельницькому овочі подорожчали майже вдвічі
Істотно впливає на гаманець населення починаючи з 10 червня подорожчання овочів.У Хмельницькому овочі подорожчали майже вдвічі
Основними причинами підвищення цін, як зазначають агрономи, є несприятлива погода. Різке похолодання та велика кількість опадів зробили свою справу. Ця тенденція вплинула на збирання і, як наслідок, на поставку ранніх овочів, повідомляє 0382.ua.
На урожай городини цього року впливає також і заощадливість фермерів. Кількість використання добрив та закупівля якісного насіння суттєво змінює урожайність. А це в свою чергу, впливає на ціну, в цілому.
Фактор, який суттєво впливає та коригує ціну овочів – це мінімальна кількість овочесховищів. Саме тому продукти псуються і втрачають свою поживну вартість та товарний вигляд. Це і стає головною причиною скорочення кількості овочів на ринку. Однак попит залишається незмінним, а інколи й навпаки зростає. А ціни, в свою чергу, підвищуються.

На першому місці з усіх овочів, які є найбільш чуттєвими до природних умов – огірки. Саме тому ціни на них найістотніше збільшилися. Незамінним майже до усіх страв в літньому меню – помідор. Однак за своє ціною томати не вирізняються, їх ціни мали високі планки і на початку літа. Саме тому великої різниці між ціновими еквівалентами покупці не помітили. А ціни на часник, перець та цибулю є неоднорідними та різняться вартістю по різних магазинах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього