У Хмельницькому пам'ять жертв ДТП вшанували автопробігом
УДАІ УМВС України в Хмельницькій області спільно з громадською організацією «Хмельницький Автолюбительський Клуб» у Всесвітній день пам\’яті жертв ДТП влаштували автопробігУ Хмельницькому пам'ять жертв ДТП вшанували автопробігом
УДАІ УМВС України в Хмельницькій області спільно з громадською організацією «Хмельницький Автолюбительський Клуб» у Всесвітній день пам\’яті жертв ДТП влаштували автопробіг.

Щорічно в Україні, як і в усьому світі, в третю неділю листопада проводяться заходи до Всесвітнього дня пам\’яті жертв дорожньо-транспортних пригод.

Вшановувати пам\’ять жертв дорожніх аварій вперше запропонували представники британського благодійного фонду допомоги жертвам ДТП «Road Peace» у 1993 році. За п’ять років потому День пам\’яті вийшов за межі Європи і його почали відзначати на інших континентах, а в 2005 році у своїй резолюції Генеральна Асамблея ООН закликала все світове співтовариство визнати Всесвітній день пам\’яті жертв дорожніх аварій і відзначати його в третю неділю листопада.

На Хмельниччині також вшанували пам’ять жертв ДТП. Державтоінспекція спільно з громадською організацією «Хмельницький Автолюбительський Клуб» в пам’ять про загиблих організували автопробіг вулицями обласного центру.

— Головною метою акції є привернення уваги до жахливих масштабів смертності та травм на дорогах, вшанування жертв ДТП та виявлення співчуття сім’ям, які зазнали тяжких втрат, — каже начальник УДАІ УМВС України в Хмельницькій області Дмитро Кийов.

Автопробіг завершився на центральній площі Хмельницького, де біля монументу «Віра. Надія. Любов» усі небайдужі запалили свічки та хвилиною мовчання вшанували загиблих у дорожньо-транспортних пригодах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього