У Хмельницькому пасажирів привчають до квитків
Навипередки водії порушують правила. В’їжджають на заборонену територію, паркуються в недозволеному місці. На таких знайшли управу. На лобовому склі авто клеять спеціальні наліпки.У Хмельницькому пасажирів привчають до квитків
Навипередки водії порушують правила. В’їжджають на заборонену територію, паркуються в недозволеному місці. На таких знайшли управу. На лобовому склі авто клеять спеціальні наліпки.

Порушують правила водії і при висадці пасажирів, і при їх перевезені,- як стверджують журналісти телеканалу \”Екслюзив\”. Та порушують правила на автостанції не лише водії. Наявність квитків уточнюємо у касі. Під приціл нашої камери потрапляє водій автобуса Хмельницький – Віньківці. Чоловік з грошима прямує до тієї ж каси. Втім, за що та кому давав гроші шофер не зізнається.

Замість квитків – гривні. Пасажири про білети чують вперше. Кажуть, до їхнього місця висадки квитків тут не має.

Тож тепер, як завжди, все залежить тільки від нас. Якщо ви хочете жити та їздити по-новому обирайте офіційний рейс з білетом в касі. Якщо правила не для вас, тоді сміливо користуйтесь послугами –нелегалів. Та знайте, що водій не несе жодної відповідальності за ваше життя.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього