У Хмельницькому патрульні вчили дітлахів правил дорожного руху
На згадку про зустріч діти отримали у подарунок книги «1000 та 1 поворот».У Хмельницькому патрульні вчили дітлахів правил дорожного руху
8 вересня у бібліотеці-філії №14 відбулась цікава зустріч учнів 3 «А» класу СЗОШ №12 з патрульними поліцейськими: лейтенантами Ніною Шевцовою та Ганною Стрембіцькою.

Разом з дітьми поліцейські пригадали правила поведінки на дорозі, з якими найчастіше доводиться стикатися юним учасникам дорожнього руху, проаналізували різноманітні ситуації, які можуть трапитися з ними.

Зважаючи на те, що діти своє дозвілля в гарну погоду більше проводять на вулиці, особливу увагу правоохоронці акцентували на дотриманні вимог Правил дорожнього руху щодо їзди на велосипедах, використання світлоповертаючих елементів на одязі у темну пору доби.

Також правоохоронці продемонстрували дітям технічне оснащення, яке використовують у роботі для контролю за безпекою дорожнього руху, відповіли на безліч запитань та побажали гарного навчання дітям.

У Хмельницькому патрульні вчили дітлахів правил дорожного руху

«Діти у захваті від таких цікавих зустрічей, – зауважила класний керівник 3 «А» класу Олена Балінська. – Це дуже корисно. Навіть, коли я вчу їх правил дорожнього руху, це не справляє такого враження як зустріч із справжніми поліцейськими».

«Мені дуже подобається нова поліція! У них гарна форма!» – поділилась своїми враженнями учениця Настя Баранівська.

На згадку про зустріч діти отримали у подарунок книги «1000 та 1 поворот».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього