У Хмельницькому патрульні вилучили безакцизного алкоголю на 400 тисяч
Хмельничани допомагають поліції виявляти факти правопорушень.У Хмельницькому патрульні вилучили безакцизного алкоголю на 400 тисяч
До поліції звернувся житель міста з інформацією про те, що на проспекті Миру функціонує магазин, який здійснює продаж елітного алкоголю без акцизних марок. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Патрульна поліція Хмельницького.
Під час перевірки інформація підтвердилась, продавець магазину не надав жодного документа, в тому числі, ліцензії на право роздрібного продажу алкоголю, та не зміг пояснити, як напої потрапили до країни. Власники магазину так і не з’явились, тому разом з продавцем патрульні описали продукцію, та тимчасово (до рішення суду) вилучили 1 103 пляшки алкогольної продукції на суму біля 400 тисяч гривень. Складені адміністративні матеріали за ч1. ст. 156 КУпАП.
Патрульні відзначають: це – найбільше вилучення з моменту роботи патрульної поліції у Хмельницькому. До цього випадку найбільшим вилученням були тютюнові вироби на суму 70 тисяч гривень. До слова, нещодавно Хмельницький міськрайонний суд у цій справі постановив конфіскувати тютюн та накласти стягнення на продавця у розмірі 850 грн.
Загалом, це 8 велике вилучення в рамках ст. 156 КУпАП. Жоден протокол не був скасований судом.

У Хмельницькому патрульні вилучили безакцизного алкоголю на 400 тисяч
У Хмельницькому патрульні вилучили безакцизного алкоголю на 400 тисяч

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього