У Хмельницькому пайовики програми "Доступне житло" не можуть отримати свої квартири
Гроші вклали, а жити нема де – учасники програми «Доступне житло» вимагають від влади повернути свої кошти.У Хмельницькому пайовики програми "Доступне житло" не можуть отримати свої квартири
Гроші вклали, а жити нема де – учасники програми «Доступне житло» вимагають від влади повернути свої кошти.

Без даху над головою. Учасники соціальної програми, котрі взяли участь в дольовому будівництві на Озерній, досі не можуть поселитися в своїх квадратних метрах. Фінансування від держави люди не дочекалися, відтак будівництво залишається незавершеним вже майже 2 роки. Дольовики вже вкотре просять владу посприяти вирішити питання.

Будинок на вулиці Озерній мав бути зданий в експлуатацію восени 2013-го. Згідно з програмою «Доступне житло» держава мала би відшкодувати 30 відсотків коштів, витрачених на будівництво з кишені дольовиків. Але так проблеми молодих сімей держава вирішувала впродовж двох років. В цьому будинку частину держфінансування пощастило отримати власникам 18-тьох квартир. Для решти поселення в ці стіни відкладалося – забудовник не бажав продовжувати роботи без погашення своїх затрат.

Для тридцяти трьох власників квартир, які внесли по 154 тисячі гривень ,забудовник пропонував самим покрити те, що мала би заплатити держава, а це близько 60-ти тисяч гривень. І частина дольовиків погодилась в надії згодом повернути кошти. Проте будинок досі не готовий, а люди вже витратили всі заощадження та навіть зайшли в борги.

Люди вимагають у державних посадовців відшкодувати їм те, що мала би профінансувати державна програма.

Забудовник вимагає від дольовиків ще близько 2-х мільйонів гривень для газифікації дому та облаштування прибудинкової території. Проте кошторис на детальне освоєння цих коштів підприємець не надає, каже заступник міського голови Андрій Капура. А без переліку оплачуваних робіт влада не може розглянути питання про виділення певної суми з місцевих бюджетів.

Як повідомляє телеканал \”Екслюзив\”, учасники програми молодіжного кредитування хочуть зібрати за круглим столом і міських обранців, і губернатора, і забудовника, адже по кабінетах чиновників ходять вже 8 місяців. Про свою проблему повідомили навіть Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Проте поки ніхто з можновладців дольовикам нічим не допоміг.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього