У Хмельницькому підлітки "здають" продавців, які реалізують алкоголь неповнолітнім
Близько десяти підлітків, 14-17 років, створили «ревізійну групу».У Хмельницькому підлітки "здають" продавців, які реалізують алкоголь неповнолітнім
У поліції Хмельницького з’явилися помічники.
Ситуація з продажем алкоголю в нашому місті досить важка – продають не тільки в заборонений час, але й особам до 18 років. З продавцями-правопорушниками спочатку проводили профілактичні бесіди, потім спілкувалися з власниками самих магазинів, але це не давало ніякого результату. Правопорушників почали притягати до адміністративної відповідальності за ст. 155 або 156 КУпАП, але й це суттєво не змінило ситуацію, адже випадки, коли особи самостійно телефонують до поліції, та дають письмові пояснення про факт купівлі алкоголю доволі рідкі, а штрафи надто мізерні.
Як повідомляє патрульна поліція Хмельницького на своїй сторінці у ФБ, з першою проблемою — покінчено. У Хмельницькому близько десяти підлітків віком 14-17 років створили так звану «ревізійну групу» – вони купують алкоголь (що, до речі, не заборонено законом, адже заборонений саме продаж неповнолітнім, та з 22-00 до 11-00) та знімають це на відео, а потім телефонують в 102 з повідомленням про факт адміністративного правопорушення. Потім у присутності батьків пишуть пояснення. Таким чином вони допомагають поліції у боротьбі з продавцями-порушниками.
Для остаточного вирішення проблеми залишилось тільки підвищити відповідальність за данні правопорушення, адже згідно зі статистикою понад 60% правопорушень громадської безпеки кояться особами в стані алкогольного сп’яніння: бійки, крадіжки, сімейні скандали тощо.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього