У Хмельницькому підведено підсумки VI відкритого чемпіонату міста і області з хокею
У завершальній грі змагань, що відбулися в три кола за участю 5 аматорських команд з Хмельницького та «Галицьких ведмедів» з Тернополя, за підтримки Хмельницького обласного відділення НОК України, на хокейному майданчику «Льодовий період» зійшлися лідери – колективи «Легіон» та «Ротор».У Хмельницькому підведено підсумки VI відкритого чемпіонату міста і області з хокею
У завершальній грі змагань, що відбулися в три кола за участю 5 аматорських команд з Хмельницького та «Галицьких ведмедів» з Тернополя, за підтримки Хмельницького обласного відділення НОК України, на хокейному майданчику «Льодовий період» зійшлися лідери – колективи «Легіон» та «Ротор».

Саме в цьому матчі, який пройшов у безкомпромісній боротьбі «Легіонери» проявили характер і вирвали перемогу 5:4, а з нею і чемпіонство. Справжнім героєм матчу став гравець «Легіону» Михайло Перкун, який закинув 4 шайби, в тому числі і вирішальну. Третє місце посіли «Галицькі ведмеді».

Окрім того, в окремих номінаціях були відзначені і названі найкращі хокеїсти, зокрема:

«нападник» та «бомбардир» – Віктор Лебедюк («Легіон»), який за системою підрахунку «гол+пас» набрав 26 очок;

«воротар» – Олександр Остапов («Ротор»);

«захисник» – Андрій Дачковський («Лада»);

«гравець» – Віктор Оган («Ротор»).

Всі призери отримали медалі і кубки з рук в.о. міського голови Костянтина Чернилевського, начальника управління молоді і спорту міськвиконкому Валерія Вешка, голови обласної федерації хокею Сергія Мандзія.

Подяки, олімпійську літературу організаторам, активістам та суддям чемпіонату від Хмельницького обласного відділення Національного олімпійського комітету України вручив його голова Юрій Краснюк.

У Хмельницькому підведено підсумки VI відкритого чемпіонату міста і області з хокею

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього