У Хмельницькому підвищили тарифи на газ у 3,3 рази
НКРЕКУ підвищила мінімальний тариф на газ для населення в 3,3 рази до 3600 гривень / тис. куб. м з 1 квітня. А в літній період з 1 травня по 30 вересня – вартість природного газу складе 7188 грн за тисячу кубометрів.У Хмельницькому підвищили тарифи на газ у 3,3 рази
НКРЕКУ підвищила мінімальний тариф на газ для населення в 3,3 рази до 3600 гривень / тис. куб. м з 1 квітня. А в літній період з 1 травня по 30 вересня – вартість природного газу складе 7188 грн за тисячу кубометрів.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, в рамках виконання Меморандуму з ключовим кредитором країни Міжнародним валютним фондом, підвищила з 1 квітня поточного року мінімальний тариф на газ для населення в 3,3 рази – до 3600 грн за тисячу кубометрів палива. Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії у вівторок, 3 березня, передає Цензор.НЕТ з посиланням на УНІАН.

Згідно з рішенням комісії, мінімальний тариф для населення встановлюється в опалювальний сезон з 1 жовтня по 30 квітня при максимальному споживанні палива в обсязі до 200 кубометрів на місяць. У разі перевищення встановленого мінімального обсягу, наступні обсяги оплачуються з розрахунку 7188 грн за тисячу кубометрів.

В період міжсезоння – з 1 травня по 30 вересня – вартість природного газу складе 7188 грн за тисячу кубометрів, незалежно від обсягів споживання.

Крім того, за рішенням НКРЕКУ, тариф на газ для населення для приготування їжі встановлюється з 1 квітня на рівні 7188 грн за тисячу кубометрів, що в 6 разів перевищує діючий тариф.

Підвищення тарифів на газ для всіх категорій споживачів в середньому складатиме 280%, як і було зафіксовано в меморандумі з МВФ, підписаному президентом, прем\’єр-міністром, головами Мінфіну і Нацбанку наприкінці лютого поточного року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього