У Хмельницькому перевірка маршруту перетворилась на бійку
Три швидкі та четверо постраждалих – так можна підсумувати наслідки перевірки маршруту на автостанції № 3. Ревізія приватного перевізника працівниками інспекції перетворилася на бійку. Власник маршруту запевняє – ніяких підтверджуючих документів ревізори йому не показали. Тому і зустріли такий спротив. Натомість податківці кажуть – діяли згідно вказівки керівництва.У Хмельницькому перевірка маршруту перетворилась на бійку
Три швидкі та четверо постраждалих – так можна підсумувати наслідки перевірки маршруту на автостанції № 3. Ревізія приватного перевізника працівниками інспекції перетворилася на бійку. Власник маршруту запевняє – ніяких підтверджуючих документів ревізори йому не показали. Тому і зустріли такий спротив. Натомість податківці кажуть – діяли згідно вказівки керівництва.

У салон автобуса після висадки пасажирів завітав працівник податкової. Каже, згідно наказу по Хмельницькій ДПІ перевіряв легальне працевлаштування контролера. І хоч перевірки Урядом заборонені, позаплановий огляд – вийняток. Та виконати свої посадові обов’язки не встиг – отримав по носі.

Виручати Віктора Шабатуру з біди кинувся його колега – він побажав залишитися невідомим.
Про іншу картину подій розказує приватний підприємець, чий рейс підпав під інспекцію. Каже, ніяких документів та попереджень з боку перевіряючої структури не бачив.

Дісталося і дочці перевізника – під час шарпанини вона теж потрапила під удари.

Загалом під час конфлікту на автостанції по допомогу медиків звернулося четверо людей. Наслідки з’ясування стосунків – високий тиск та розбиті обличчя у постраждалих.

Про подібні перевірки контролюючі структури мають попереджати заздалегідь – а ще надавати всі копії відповідних документів, каже юрист Андрій Хоркавий.

Наступного дня після інциденту перевізники пішли шукати підтримки в адміністрацію. Заодно і попросили переглянути тарифи на проїзд. Губернатор пообіцяв в конфлікті розібратися.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього