З 1 березня проїзд у хмельницьких маршрутках дорожчає до 3,5 гривні. Вартість проїзду в автобусі поки що залишається старою – 3 гривні.З 1 березня проїзд у хмельницьких маршрутках дорожчає до 3,5 гривні. Вартість проїзду в автобусі поки що залишається старою – 3 гривні.
В управлінні транспорту та зв’язку зазначають, що економічно обгрунтований тариф 4 гривні 9 копійок. Заступник голови Асоціації перевізників Поділля Олександр Мішин зазначив, що тариф який затвердили, не відповідає фактичній собівартості перевезення, але це може бути певним етапом у подальшій боротьбі перевізників за більший тариф.
На запитання, як же перевізникам вже понад півроку вдавалось виживати при збитковому тарифі, вони відповіли, що завдяки популярним маршрутам, де більший пасажиропотік і більша каса за день, була можливість утримувати не такі популярні маршрути. Також це пояснили економією на оновленні деталей, дешевших покришках та інших ресурсах, повідомляє НГП.
Мер Хмельницького Олександр Симчишин акцентував, що розглядається виключно підняття тарифу з 3 до 3,50 грн. За його словами, обгрунтування вартості перевезення перевірили дуже ретельно. Також він зазначив, що у Хмельницькому все одно буде проведена транспортна реформа, в приорітеті – перехід на великогабаритний транспорт у центральній частині міста. Однак угоди, які діють зараз укладені, до 2017 року і блокова система діятиме до того часу.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,