У Хмельницькому пляж після комунальників прибирають студенти
Вихованці центру сфери послуг чистять пісок на міському пляжі, який нещодавно привезли комунальники.
У Хмельницькому пляж після комунальників прибирають студенти
Сьогодні, 1 червня, у місті мав офіційно відкритись купальний сезон. Однак погода завадила відпочивальникам. Та і підготовка пляжу, як виявилося, не закінчилася. З самого ранку лад на березі Південного Бугу наводять не комунальники, а студенти з граблями та відрами, пише ВСІМ.

– Студенти 1 та 2 курсу ліцею сфери послуг прийшли поприбирати пляж. Завезли пісок зі щебенем і ми, щоб відпочиваючим було добре відпочивати, вибираємо великі камінці. Нас попросила заступник по виховній роботі Наталя Лавринюк. Напевно, ініціатива така – підготуватись до пляжного сезону, – розповідає майстер виробничого навчання Хмельницького центру професійно-технічної освіти сфери послуг Олена Вержиковська.

Аби з’ясувати, хто проявив таку ініціативу, звернулись у сам навчальний заклад. Там пояснили, що їхньої допомоги попросило управління житлово-комунального господарства.

– Нас попросили допомогти. Ми взяли дітей, які навчаються у другу зміну, та тих, хто сам зголосився. Вони за декілька годин мають прибрати, – каже директор ПТУ № 10 Раїса Карван.

В управлінні ЖКГ стверджують, що сьогодні їхні комунальні служби прибиранням не займаються і порадили звернутись в інспекцію по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста. Але і там кінці з кінцями не звели, мовляв, прибирають студенти, та і добре.

– То не наша ініціатива, запитайте в управлінні ЖКГ, чого їхні служби не справляються і залучаються студенти. Та і що в цьому поганого, – пояснює начальник відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Наталя Фурман.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього