У Хмельницькому побились двоє ветеранів Другої світової війни
74-річний пенсіонер побив свого 79-річного товариша. Тепер дідусеві доведеться нести відповідальність згідно ч. 1 ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України.У Хмельницькому побились двоє ветеранів Другої світової війни
74-річний пенсіонер побив свого 79-річного товариша. Тепер дідусеві доведеться нести відповідальність згідно ч. 1 ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України.

Подія сталась у мікрорайоні Озерна. Близько десяти учасників та дітей війни зібрались в одному з кафе, аби згадати молодість та пом’янути загиблих у Другій світовій війні.

Спиртного вжили небагато, але між двома пенсіонерами виникла суперечка. 74-річний чоловік дочекався, поки всі розійдуться по домівках, та ніяк не хотів відпускати свого 79-річного давнього знайомого. Пенсіонери почали сперечатися, потім вийшли на свіже повітря, але це їм не зарадило. Молодший декілька разів ударив старшого в груди. Розтягнув дідусів їхній спільний товариш, який вчасно помітив бійку.

Через декілька днів дружина потерпілого завезла чоловіка до лікарні, адже пенсіонер скаржився на біль у попереку. Наразі пенсіонер почувається краще, він перебуває у госпіталі. По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України.

Подібні дії караються штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до 200 годин, або виправними роботами на строк до 1 року.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Нового начальника поліції Хмельниччини антикорупціонери підозрюють у незаконному збагаченні

Громадська організація “Центр протидії корупції” розпочала вивчення декларацій