У Хмельницькому поблизу шкіл алкоголь не продаватимуть
На сесії міської ради розглянули пропозицію щодо встановлення обмеження на продаж алкогольних напоїв у об\’єктах торгівлі, розміщених поблизу загальноосвітніх навчальних закладів та дитячих спортивних шкіл, з метою посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення міста Хмельницького.У Хмельницькому поблизу шкіл алкоголь не продаватимуть
На сесії міської ради розглянули пропозицію щодо встановлення обмеження на продаж алкогольних напоїв у об\’єктах торгівлі, розміщених поблизу загальноосвітніх навчальних закладів та дитячих спортивних шкіл, з метою посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення міста Хмельницького.

У ньому йдеться про заборону продажу алкогольних напоїв в об\’єктах торгівлі, розміщених на відстані 50 метрів від території навчальних закладів та оголошення 1 вересня Днем тверезості і заборонити продаж алкоголю щороку у цей день.

На одній із постійних депутатських комісій було запропоновано включи до переліку установ поряд із якими заборонено торгувати алкоголем і дошкільні навчальні заклади. Однак, міські обранці його не підтримали. Але продавати алкоголь поблизу загальноосвітніх навчальних закладів та спортивних шкіл все ж заборонили.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього