У Хмельницькому почалася "чистка" освітянських кадрів
Міська влада не планує поновлювати контракти з більш як десятьма керівниками навчальних закладів.
У Хмельницькому почалася "чистка" освітянських кадрів
Міська влада не планує поновлювати контракти з більш як десятьма керівниками навчальних закладів. Вчителі й вихователі ходять до Симчишина, аби той залишив на місці директорів і завідуючих.

Кадрові зміни чекають на хмельницьку освіту. Чимало директорів шкіл і завідуючі садочків готуються звільнити свої кабінети. З багатьма освітянами вирішили не подовжувати контракти. Так задумали в хмельницькій мерії. Пояснень такого масового звільнення влада не дає, повідомляє ВСІМ.

– Поки всі директори і завідуючі на робочих місцях. У декого сьогодні чи завтра закінчується контракт. Не з усіма вони будуть продовжені. Більш конкретно про все зможу говорити наступного тижня. Тоді зможемо повідомити точно, з ким не поновлять контракти, – прокоментував начальник управління освіти Хмельницької міськради Роман Миколаїв.

Схвильовані від майбутніх змін вчителі вже оббивають пороги в міськраді. Хочуть почути пояснень від мера. Зокрема сьогодні, 14 липня, прийшли до нього вчителі із СЗОШ №6. Їхнього керівника міська влада не бачить на посаді директора. Із Андрієм Попиком контракт було укладено на три роки. Термін вийшов і продовжувати його не будуть.

Приходили до Олександра Симчишина й працівники дитсадка №50 «Лелеченька», що в Раковому. Поговорити з мером їм не вдалося. Залишили для нього заяву, в якій попросили залишити на роботі їхню завідуючу.

Не планують поновлювати контракт з керівником дитсадка №5. Самі освітяни говорять про те, що таких по Хмельницькому є більше десяти.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього