У Хмельницькому почали встановлювати спортивні майданчики
На придбання спортивного обладнання у бюджеті міста на 2016 рік виділено майже півмільйона гривень.У Хмельницькому почали встановлювати спортивні майданчики
Нові комплекси уже розмістили у подвір\’ях будинків, розташованих за адресами: вул. Шевченка, 40; вул. Прибузька, 44; вул. Трудова, 11; вул. Степана Бандери (колишня маршала Рибалка), 20/1; вул. Перемоги, 13.
Такий же майданчик встановили у дворі будинку № 135 на вулиці Вишневій, що у мікрорайоні Гречани.
\”Загалом найближчим часом таких комплексів повинно бути встановлено десять, – каже очільник управління житлово-комунального господарства Віктор Чапайда. – На черзі – двори будинків, розташовані на вулицях Гагаріна, Сковороди, Зарічанській та Львівському шосе\”.
Нагадаємо, на придбання спортивного обладнання у бюджеті міста на 2016 рік виділено майже півмільйона гривень. Крім цього, ще майже 2,9 млн. грн. планують використати на будівництво трьох футбольних полів із штучним покриттям та спортивних майданчиків. Ще 300 тис. грн. витратять на реконструкцію футбольного поля \”Локомотив\” у мікрорайоні Гречани. Також планується реконструювати легкоатлетичне ядро на спортивному комплексі \”Поділля\” та здійснити ремонт у дитячо-юнацькій спортивній школі №2, повідомляє прес-служба міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього