У Хмельницькому податок із великих будинків та квартир перекроять під себе
Місцеві депутати впродовж місяця вирішуватимуть хто і скільки у Хмельницькому платитиме за свої великі квартири та будинки.У Хмельницькому податок із великих будинків та квартир перекроять під себе
Місцеві депутати впродовж місяця вирішуватимуть хто і скільки у Хмельницькому платитиме за свої великі квартири та будинки.

Для цього в обласному центрі створено спеціальну робочу групу. Саме вона визначатиме диференційовані ставки податку, в залежності від місця розташування об’єктів нерухомості на 2015 рік.

Водночас, саме цей орган має напрацювати вичерпний перелік умов, згідно з якими хмельничани, у власності яких є чималі квартири та будинки, матимуть право на зменшення податку, а то й на пільгу в оподаткуванні. На затвердження сесії ці зміни будуть винесені орієнтовно після 15 лютого. Нагадаємо, що відповідно до змін, внесених у податкове законодавство України, не платитимуть податок на нерухоме майно ті хмельничани, які мають у своїй власності квартиру, площею до 60 м. кв. або ж будинок площею до 120 м. кв. Разом з тим, варто зауважити, що власники квартири і будинку, загальною площею до 180 квадратних метрів податок також сплачувати не будуть.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього