У Хмельницькому подорожчав проїзд в громадському транспорті
Відповідне рішення ухвалили члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради під час чергового засідання. Прийняття рішення про встановлення тарифів на транспортні послуги з перевезення пасажирів у місті Хмельницькому в міському пасажирському транспорті загального користування зумовлено різким зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів. Так, від 28 лютого вартість однієї поїздки в автобусі, який працює в звичайному режимі руху – 3 грн., в автобусі, які працюють у режимі маршрутного таксі – 3,50 грн. Вартість проїзду у тролейбусах залишається незмінною – 1,50 грн.У Хмельницькому подорожчав проїзд в громадському транспорті
Відповідне рішення ухвалили члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради під час чергового засідання. Прийняття рішення про встановлення тарифів на транспортні послуги з перевезення пасажирів у місті Хмельницькому в міському пасажирському транспорті загального користування зумовлено різким зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів. Так, від 28 лютого вартість однієї поїздки в автобусі, який працює в звичайному режимі руху – 3 грн., в автобусі, які працюють у режимі маршрутного таксі – 3,50 грн. Вартість проїзду у тролейбусах залишається незмінною – 1,50 грн.

Інформуючи присутніх, начальник управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради Петро Кузьмін повідомив: «Єдине, що спонукає до збільшення тарифів – це різке збільшення вартості пального. Так, ціна дизельного пального в місті становить у середньому 29 грн. за літр. Тому ми вимушені були внести на розгляд виконавчого комітету пропозицію підвищити вартість проїзду вавтобусах, які працюють у звичайному режимі руху, та в режимі маршрутного таксі».
Діючі тарифи на послуги за перевезення пасажирів автобусами, які працюють в звичайному режимі руху та в режимі маршрутного таксі, навіть частково не наближені до економічно обґрунтованого рівня і не можуть адекватно реагувати на нестабільну ситуацію на ринку пасажирських перевезень.
Існуючі на теперішній час тарифи, не забезпечують стабільну роботу суб’єктів господарської діяльності, які надають послуги по перевезенню громадян, що може призвести до їх банкрутства, погіршення технічного стану рухомого складу, погіршення надання послуг автомобільним транспортом, втрати кваліфікованих працівників, що, в свою чергу, ставить під загрозу стале задоволення потреб населення у перевезеннях.
«Також з 28 лютого перевізники скоротять на 20 відсотків кількість випуску одиниць по всіх маршрутах громадського транспорту загального користування. Це дозволить зберегти робочі місця та збільшити наповнюваність транспорту. Тролейбуси ж виходитимуть на маршрут у кількості 72 одиниці на день, як і на даний час», – повідомив начальник управління транспорту.
Рішення набирає чинності з 28 лютого 2015 року як тимчасове, до прийняття регуляторного акта.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього