У Хмельницькому погодили зміни до бюджету
До порядку денного позачергового засідання виконкому було включено 5 питань. Зібрання провели напередодні сесії, бо виникла гостра потреба терміново розглянути декілька проектів рішень, які в подальшому розглядатимуться міськими депутатами.У Хмельницькому погодили зміни до бюджету
До порядку денного позачергового засідання виконкому було включено 5 питань. Зібрання провели напередодні сесії, бо виникла гостра потреба терміново розглянути декілька проектів рішень, які в подальшому розглядатимуться міськими депутатами.

Своїм рішенням члени виконкому затвердили зміни у складі комісії по придбанню житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО, а також інвалідів І та ІІ групи з числа військовослужбовців, що брали участь у цій операції та потребують поліпшення житлових умов.

Прийняття такого рішення було вмотивоване кадровими змінами у складі виконавчого комітету.

Також члени виконкому затвердили внесення змін та доповнень до бюджету Хмельницького на 2015 рік.

«Із державного бюджету були виділені кошти для купівлі 4 квартир для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО, а також інвалідів І та ІІ групи з числа військовослужбовців, що брали участь у цій операції та потребують поліпшення житлових умов. Наразі уже три родини загиблих в АТО хмельничан отримали нові квартири. Нам залишилось поліпшити житлові умови для інваліда І групи. Однак, тих коштів, які нам виділила держава для купівлі квартири недостатньо. У чоловіка народилася дитина, тож згідно закону квартира повинна бути більшою ніж передбачалось у вересні, коли ми розподіляли кошти, що надійшли із державного бюджету» – підкреслив, обґрунтовуючи важливість прийняття рішення, міський голова Олександр Симчишин.

Для того, щоб учасник АТО все ж отримав більш простору квартиру члени виконкому підтримали рішення внести на розгляд сесії міської ради пропозицію щодо співфінансування придбання житла із міського бюджету. Для цього додатково виділять майже 70 тисяч гривень.

Також депутати розглядатимуть звернення комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» щодо відстрочення повернення фінансової допомоги у розмірі 7,5 мільйонів гривень, яку надали із міського бюджету ще у квітні. Повернути надану допомогу підприємство мало до кінця року, однак
«Південно-Західні тепломережі» просять дозволу розрахуватися до 30 квітня 2016, тобто після завершення опалювального сезону.

Уже завтра відбудеться позачергова сесія міської ради, а в четвер, 24 грудня, на чергове засідання зберуться члени виконкому.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього