У Хмельницькому поговорили про "важких" дітей
Круглий стіл з цього питання відбувся на базі Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.У Хмельницькому поговорили про "важких" дітей
Круглий стіл з цього питання відбувся на базі Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У засіданні круглого столу на тему: «Профілактика вчинення повторних злочинів серед неповнолітніх» взяли участь психологи, працівники поліції, кримінально-виконавчої інспекції, спеціалісти служби у справах дітей та підлітки, які перебувають на обліку в поліції.

Юнаки, які прийшли на захід, мали нагоду поспілкуватись про свої проблеми зі спеціалістами, розібратися, що спонукало їх до вчинення протиправних вчинків.

— Серед юних правопорушників є зовсім різні діти — це і вихідці із заможних сімей, але більшість, все-таки, із неблагополучних родин, — зазначила інспектор сектору превентивної діяльності Хмельницького відділу поліції Інга Рижак.

Присутні переглянули добірку відеоматеріалів, в яких показано життя підлітків у виправних колоніях. Психологи центру акцентували увагу присутніх на важкій соціальній адаптації молодих людей після закінчення строку їх перебування у місцях позбавлення волі.

Вислухати та допомогти порадою дітям, підліткам чи родинам психологи готові, цілодобово працює «гаряча» лінія 067 133-45-50. Також працівники Центру можуть допомоги підліткам із працевлаштуванням. Для цього потрібно прийти до Центру за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 38. Неповнолітні, яким вже виповнилось 16 років, за згодою батьків підберуть роботу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього