У Хмельницькому показали виставу про підлітків-наркоманів
Ювілейний 85-й сезон в Хмельницькому обласному театрі ім. М. Старицького завершився прем’єрним показом вистави «Втеча з майбутнього»У Хмельницькому показали виставу про підлітків-наркоманів
Ювілейний 85-й сезон в Хмельницькому обласному театрі ім. М. Старицького завершився прем’єрним показом вистави «Втеча з майбутнього», яка підіймає тему підліткової наркоманії.

Готуючи проект, представники театру на чолі із авторкою п\’єси Мариною Бортник-Гулеватою консультувалися із наркологами, працівниками поліції, а також спілкувалися із колишніми наркозалежними. Виявилося, що у багатьох випадках поведінка батьків, відсутність любові, поваги і довіри у родині сприяли тому, що діти підсідали на наркотики. А тому вистава рекомендована до перегляду не лише молоддю, а й дорослими людьми, зокрема, батьками, повідомляють у прес-службі Нацполіції Хмельницької області.

— Це саме той вік, коли діти стають дорослими. Тобто їхні проблеми уже не дитячі, а почуття відповідальності ще відсутнє. Це той вік, коли все відбувається вперше – перше кохання, перша справжня дружба, перша зрада, перші серйозні помилки… Насправді, саме в таких моментах юним особам дуже необхідне розуміння і підтримка дорослих. Але у сучасному світі найрідніші люди просто не знаходять для цього часу. Тоді усі свої негаразди підліткам доводиться вирішувати самостійно. До чого це може призвести, ми вирішили показати у виставі», – каже авторка п’єси Марина Бортник-Гулевата.

У Хмельницькому показали виставу про підлітків-наркоманів

І творці вистави, і глядачі вважають її не тільки мистецьким, але й дуже важливим соціальним проектом, тож у новому сезоні актори планують показати виставу школярам не тільки Хмельницького, а й інших міст та містечок області. І якщо перегляд драми допоможе усвідомити підліткам усю шкоду наркотиків, то мета постановки буде досягнута, — зазначають у театрі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього