У Хмельницькому покажуть «Сумну історію»
18 лютого о 16.00 у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56) відбудеться відкриття експозиції київського фотохудожника Едуарда Странадка.У Хмельницькому покажуть «Сумну історію»
18 лютого о 16.00 у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56) відбудеться відкриття експозиції київського фотохудожника Едуарда Странадка.

Автор світлин за останній рік став суворішим, сумнішим. Війна змінила все навколишнє і перш за все внутрішній світ кожного. Як би ми не хотіли створювати враження, що залишаємося в мирному часі, але правда в тім, що світ вже не буде таким, як учора. Спостережливість майстра, тонке відчуття духу епохи та ретельно прихованих метаморфоз у зовнішніх настроях людей та пейзажів гармонійними барвами закарбувалися на світлинах сучасного Києва. Саме ці знімки і побачать відвідувачі виставки «Сумна історія».

Як би ми не хотіли створювати враження, що залишаємося в мирному часі, але правда в тім, що світ вже не буде таким, як учора. Спостережливість майстра, тонке відчуття духу епохи та ретельно прихованих метаморфоз у зовнішніх настроях людей та пейзажів, гармонійними барвами закарбувалися на світлинах сучасного Києва.

Едуард Миколайович Странадко — український фотохудожник, голова Національної спілки фотохудожників України, заслужений працівник культури
України, член Національних спілок фотохудожників та журналістів України.

На його рахунку майже 60 персональних та більше 100 колективних виставок.

Відомий чеський фотограф Ян Саудек сказав: “Щоб оцінити художню вагомість фотознімка, треба, щоб пройшло років 20 з моменту його зйомки”. Ці світлини через багато років зможуть передати дух епохи, настрій людей, які жили в час Революції гідності і російсько-української війни.
Документальний світлопис сучасності і є тим криптографічним посланням для прийдешніх поколінь, що прагнутимуть будь-що розгадати таїну народу киян, які попри зовнішню релаксацію і бездіяльність концентровані та зібрані зсередини, де за зовнішнім шармом прочитується готовність діяти.

Стиль майстра не має нічого спільного з медитативним бродінням вулицями на своїй хвилі. Странадко живе безкінечністю обміну з іншими людьми, його капітал – відчуття стилю та форми. І ще важливо, що ці фотографії повертають нам таку потрібну для розвитку душі загадковість та багатоваріантність світу, що нас оточує.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього

У Хмельницькому покажуть «Сумну історію»
18 лютого у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56) відкриється експозиція київського фотохудожника Едуарда Странадко.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього