У Хмельницькому показують картини у техніці ажурного випилювання (ФОТО)Забуту техніку відроджує 20-річний майстер.

Валерій Сухар із села Шелестяни Ново-Ушицького району займається художнім випилюванням — за допомогою звичайного лобзика та фанери він створює неймовірні картини. Першу персональну виставку подолянин представив в обласній бібліотеці для юнацтва.

На дерев’яних “полотнах” з’являються єнот-бешкетник і леопард під час полювання, гірські пейзажі і квіткові натюрморти, кораблі і паровози, навіть біблійні сюжети — “Таємна вечеря”, “Шлях на Голгофу”.

Найбільше хлопцеві подобається випилювати тварин і техніку, особливо кораблі та паровози. Останнім він присвятив цілу серію — “Потяг у майбутнє”.

Технікою ажурного випилювання хлопець захопився ще у школі, в університеті, почав удосконалювати свої вміння. Він зараз навчається на четвертому курсі Хмельницького національного університету, де здобуває фах вчителя трудового та професійного навчання.

Під час відкриття виставки він не лише розповів про техніку, а й провів майстер-клас.

Виставка “Симфонія дерев’яного мережива” працюватиме у Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва у відділі мистецтв до 20 лютого, вхід вільний.

У Хмельницькому показують картини у техніці ажурного випилювання (ФОТО)У Хмельницькому показують картини у техніці ажурного випилювання (ФОТО)

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього