У Хмельницькому поліцейські вчили дітей піклуватися про безпеку батьків
Працівники ювенальної превенції Хмельницького відділу поліції розпочали спільний проект із Хмельницькою міською централізованою бібліотечною системою, у яку входить 15 бібліотек-філій.У Хмельницькому поліцейські вчили дітей піклуватися про безпеку батьків
Працівники ювенальної превенції Хмельницького відділу поліції (раніше – служба у справах дітей) розпочали спільний проект із Хмельницькою міською централізованою бібліотечною системою, у яку входить 15 бібліотек-філій.
Як зазначає на своїй сторінці у Фейсбук т.в.о начальника хмельницької поліції Володимир Калашнік, \”працівники поліції повинні не тільки шукати злочинців по вже скоєних злочинах, а й попереджати вчинення нових. Особливо це стосується підлітків, у яких все життя попереду. Зазвичай, зараз діти знають новітні технології більше, ніж їх батьки. Проект створений, аби діти допомогли батькам та навчили їх, як не стати жертвою шахрайства, особливо у Інтернет-мережі. Сьогодні відбулася перша така зустріч, у нас багато планів та проектів на майбутнє. У наступному місяці братимемо активну участь у правовому вихованні дітей. Долучайтесь, буду радий співпраці та порадам\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього