У Хмельницькому поліція підписала Декларацію безхабарності
250 майбутніх патрульних, які за декілька днів складуть Присягу на вірність народові України, долучилися до антикорупційного руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів».У Хмельницькому поліція підписала Декларацію безхабарності
250 майбутніх патрульних, які за декілька днів складуть Присягу на вірність народові України, долучилися до антикорупційного руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів». Про це повідомляє сектор комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.

Сьогодні суспільство покладає величезні сподівання на роботу нової поліції. Молоді, професійні, чесні, красиві хлопці та дівчата виступають прообразом майбутньої правоохоронної системи України. І чи не найбільше очікування від роботи нової поліції — це законність, чесність та непідкупність.
Для підтвердження своєї чесної позиції весь склад майбутньої патрульної поліції міста Хмельницького вирішив підписати Декларацію безхабарності, засвідчивши, що не будуть ні давати, ні брати хабарів у своєму професійному та особистому житті. Долучення до українського антикорупційного руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» є свідченням формування нової правоохоронної еліти України, яка буде виконувати свої безпосередні обов’язки у відновленні справедливості та верховенства права в правоохоронній системі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього