У Хмельницькому попрощались із добровольцем
Сьогодні на центральній площі обласного центру відбулось прощання з бійцем українського добровольчого військового підрозділу Ігорем Балдою. П’ятдесятип’ятирічний патріот загинув 13 березня від обстрілів сепаратистсько-російськими військами під Луганськом.У Хмельницькому попрощались із добровольцем
Сьогодні на центральній площі обласного центру відбулось прощання з бійцем українського добровольчого військового підрозділу Ігорем Балдою. П’ятдесятип’ятирічний патріот загинув 13 березня від обстрілів сепаратистсько-російськими військами під Луганськом.

Щирі слова співчуття рідним висловили перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський, голова облдержадміністрації Михайло Загородний, секретар Хмельницької міської ради Костянтин Чернилевський.

Ігор Балда народився в селищі Усть-Нера Якутської області Росії в родині українських патріотів, які в сорокові роки минулого століття радянським режимом були вислані до Якутії за звинуваченням у діяльності ОУН і УПА. У 1960-тих роках родина переїхала до України, проживала у місті Знам’янці Донецької області, з 1970-тих – у місті Шепетівці Хмельницької області. Де Ігор Балда став засновником Шепетівської районної козацької сотні. У 1992 році обраний отаманом Хмельницького обласного козацького коша, пізніше очолював Хмельницьку обласну організацію УНА УНСО, був активним членом Української Національної Асамблеї.
Поховають Ігоря Івановича на Львівщині, батьківщині батьків.
Вічна і світла пам\’ять герою!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього