У Хмельницькому посеред ночі двоє молодиків планували «розжитися» бензином
Близько пів на четверту годину ночі один із нарядів групи затримання Управління поліції охорони направлявся на місце стоянки у мікрорайоні Озерна, що у Хмельницькому.У Хмельницькому посеред ночі двоє молодиків планували «розжитися» бензином
Близько пів на четверту годину ночі один із нарядів групи затримання Управління поліції охорони направлявся на місце стоянки у мікрорайоні Озерна, що у Хмельницькому. У дворі одного з будинків поліцейські охорони помітили двох осіб, поведінка яких була доволі підозрілою. Окрім того один чоловік у руках тримав ранець, а інший – гумовий шланг.

Коли ж поліцейські охорони зупинилися та звернулися до невідомих, вони почали тікати. Під час втечі один із підозрюваних, зашпортнувшись, впав та миттєво був затриманий правоохоронцями. Молодик розповів, що разом із „напарником” за допомогою гумового шлангу планували зливати бензин із автомобілів, припаркованих у дворі будинку. Задуму завадили пильні поліцейські охорони.

На місце події приїхала слідчо-оперативна група, якій було передано 19-річного підозрюваного. За даним фактом триває перевірка, під час якої буде надана правова оцінка діям правопорушника.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього