У Хмельницькому працівники банку допомогли військовому госпіталю і спецпризначенцям
Представники профспілкового комітету місцевої обласної дирекції «Райффайзен банк Аваль» у Хмельницькому передали військовослужбовцям окремого полку спеціального призначення та гарнізонному військовому госпіталю медичні препарати та хірургічне медобладнання.У Хмельницькому працівники банку допомогли військовому госпіталю і спецпризначенцям
Представники профспілкового комітету місцевої обласної дирекції «Райффайзен банк Аваль» у Хмельницькому передали військовослужбовцям окремого полку спеціального призначення та гарнізонному військовому госпіталю медичні препарати та хірургічне медобладнання.

— До командування військової частини звернулися представники банку з пропозицією надати нам 20 тисяч гривень матеріальної допомоги. Ми прийняли рішення замовити закупку сучасних медичних рюкзаків, ефективних противірусних і протишокових препаратів та наборів для первинної хірургічної обробки. Сьогодні ми отримали це замовлення і щиро дякуємо благодійникам-працівникам банку, — сказав заступник командира полку з тилу полковник Юрій Школьний.

Для більш якісного лікування та реабілітації поранених у зоні АТО та хворих військовослужбовців, які лікуються в Хмельницькому гарнізонному госпіталі, представники обласної дирекції «Райффайзен банк Аваль» також передали військовим лікарям апаратурні засоби для ендоскопії вартістю 30 тисяч гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього