У Хмельницькому працювала підпільна букмекерська контора
Під час обшуку правоохоронці вилучили 10 телевізорів, на яких транслювалися спортивні матчі, 8 моніторів із пристроями для проведення ставок та інше обладнання, а також грошові кошти в сумі понад 4 тисячі гривень.У Хмельницькому працювала підпільна букмекерська контора
Під час обшуку правоохоронці вилучили 10 телевізорів, на яких транслювалися спортивні матчі, 8 моніторів із пристроями для проведення ставок та інше обладнання, а також грошові кошти в сумі понад 4 тисячі гривень. Про це повідомляє сектор комунікації за інформацією Управління захисту економіки в Хмельницькій області ДЗЕ Національної поліції України.

Працівниками управління захисту економіки в Хмельницькій області виявлено та задокументовано факт незаконної діяльності підпільної букмекерської контори, розташованої в обласному центрі по вулиці Зарічанській.

Під час проведення огляду приміщення працівники поліції виявили та вилучили 10 телевізорів, на яких транслювалися спортивні матчі, 8 моніторів із пристроями для проведення ставок, 2 системні блоки із моніторами, обладнання, за допомогою якого здійснювалось зовнішнє та внутрішнє відеоспостереження, пристрій для друку чеків та перевірки купюр, чернетки адміністратора, а також грошові кошти в сумі понад 4 тисячі гривень.

Слідчим відділом Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області за фактом незаконної діяльності грального закладу відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України. Організаторам незаконного бізнесу загрожує чималий штраф — від 170 до 680 тисяч гривень з конфіскацією грального обладнання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього