У Хмельницькому правоохоронці не можуть заселитися в будинок, який чекали 10 років
Газ не провели через заборгованість деяких мешканців, ліфт не працює, а у під’їзді холодніше, ніж надворі.У Хмельницькому правоохоронці не можуть заселитися в будинок, який чекали 10 років
Під звуки оркестру колишнім міліціянтам вручали ключі від квартир, яких вони так довго чекали. Зводили будинок 10 років. Але тепер, коли правоохоронці все ж отримали омріяні квадратні метри та ось-ось зібралися заселитися, доведеться чекати ще.

Виявляється, необхідних умов у будинку ще немає. Газ не провели через заборгованість деяких мешканців, ліфт не працює, а у під’їзді холодніше, ніж надворі. Не зважаючи на пайові внески власників квартир та державне фінансування, тут не відчувається ні комунального, ні родинного тепла.

Проблема з житлом у Хмельницькому – не новина. Її потрохи намагаються вирішити, але все гальмується у владному кабінеті. Проконтролювати, чи готові будинки для заселення, держслужбовцям чомусь не вдається.

За словами власників житла, будинок в експлуатацію здали, але коли все ж вирішать комунальні питання – невідомо. Ремонт у квартирах робити не розпочинають саме через холод.

Детальніше дивіться у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього